Okrugli stol @Bjelovar | Resocijalizacija zatvorenika – Izazovi i rješenja

07/11/2019 | 71 | |

Event Details

Udruga za unapređenje kvalitete življenja LET u partnerstvu s Društvom za socijalnu podršku u okviru projekta Novi početak organizira okrugli stol pod nazivom Resocijalizacija zatvorenika – Izazovi i rješenja dana 27.11.2019. godine s početkom u 11:00 sati u Bjelovaru.

Cilj okruglog stola je sa stručnog aspekta doprinjeti učinkovitoj resocijalizaciji i reintegraciji osoba u zajednicu nakon izvršenja kazne zatvora.

Prijave sudionika otvorene su do popunjenja kapaciteta. Događaj će biti bodovana od strane relevantnih stručnih komora. Za sudjelovanje na okruglom stolu nije predviđena kotizacija.

Projekt Novi početak sufinancirala je Europska unija iz Europskog socijalnog fonda i Ured za udruge Vlade Republike Hrvatske u okviru Poziva na dodjelu bespovratnih sredstava Jačanje kapaciteta organizacija civilnoga društva za podršku učinkovitoj resocijalizaciji i reintegraciji počinitelja kaznenih djela u društvenu zajednicu u iznosu od 1.197.216,87 kn.

Sadržaj ove stranice isključiva je odgovornost Društva za socijalnu podršku.