Završio prvi ciklus radionica

23/06/2022 Objave za medije | 714 | | | | |

Uspješno smo završili prvi ciklus radionica u okviru projekta Hvala, ne! koji smo tijekom posljednja dva mjeseca provodili s mladim majkama trudnicama/dojiljama u suradnji s Caritasovom kući ljubavi. Svim korisnicama radionica distribuiran je edukativni materijal, naš priručnik „Pozitivno roditeljstvo.“  S korisnicama se kontinuirano provodio i individualni savjetodavni rada s ciljem osvještavanja štetnosti konzumiranja sredstava ovisnosti, davanju podrške u liječenju i apstinenciji te jačanju osobnih resursa za razvijanje novog životnog stila koji ne uključuje sredstva ovisnosti. Sljedeći ciklus radionica kreće na jesen.

 

Projekt Hvala, ne! financiralo je Ministarstvo zdravstva u okviru poziva za dodjelu financijskih sredstava u okviru raspoloživih sredstava iz dijela prihoda od igara na sreću za programe u području prevencije ovisnosti i suzbijanja zlouporabe droga.

© 2009 – 2023. Društvo za socijalnu podršku. Sva prava pridržana.