Novi ciklus radionica

05/04/2022 Objave za medije | 568 | | | | |

U okviru provođenja Projekta Hvala, ne! koji je usmjeren na prevenciju ovisnosti o alkoholu, drogi, modernim tehnologijama, kocki i klađenju koji se provodi već treću godinu za redom, tijekom njegove treće godine provedbe, provodimo aktivnost edukativnih radionica za mlade majke trudnice/dojilje. I ove godine suradnja je nastavljena s Caritasovom kući ljubavi  za čije korisnice ćemo kontinuirano održavati tematske radionice tijekom kojih ćemo ih informiranja o štetnim učincima konzumacije sredstava ovisnosti kao što su ovisnost o cigaretama, alkoholu i drogama, ali i o oblicima neadekvatnih ponašanja i komunikacije, osvještavanju osbnih potreba i dr.

 

Korisnice koje iskažu potrebe imat će mogućnost i individualnog savjetodavnog rada sa timom stručnjaka od psihologa, socijalnog radnika i/ili medicinske sestre.

 

Projekt Hvala, ne! financiralo je Ministarstvo zdravstva u okviru poziva za dodjelu financijskih sredstava u okviru raspoloživih sredstava iz dijela prihoda od igara na sreću za programe u području prevencije ovisnosti i suzbijanja zlouporabe droga.

 

© 2009 – 2023. Društvo za socijalnu podršku. Sva prava pridržana.