Virtualni stol Zagreb | Pojavnost ovisnosti među mladima za vrijeme pandemije

09/12/2020 | 463 | | | | |

Event Details

Društvo za socijalnu podršku povodom mjeseca borbe protiv ovisnosti u okviru projekta Hvala, ne! Ovisnosti o alkoholu, drogi, internetu, kocki i klađenju organizira virtualni okrugli stol pod nazivom Pojavnost ovisnosti među mladima za vrijeme pandemije. Okrugli stol će se za područje grada Zagreba održati 15.12.2020. godine u terminu od 10:00 – 11:00 putem virtualne platforme Jitsi Meet.

Cilj okruglog stola je osvijestiti rizike korištenja modernih tehnologija i potencijalnog stvaranja ovisnosti te ukazati na potrebu usavršavanja stručnjaka na područjima prevencije ovisnosti.

Prijave sudionika otvorene su do popunjenja kapaciteta. Osobe koje se prijave za sudjelovanje na okruglom stolu dobiti će email koji će sadržavati povratnu informaciju jel im odobreno sudjelovanje te upute za priključivanje virtualnom okruglom stolu.
Događaj će biti bodovan od strane relevantnih stručnih komora. Za sudjelovanje na ovom događanju nije predviđena kotizacija.

Prijave su zatvorene radi popunjenja kapaciteta!