Panel rasprava @Zagreb | Moderne tehnologije – Izazovi za mlade

07/11/2019 | 665 | |

Event Details

Društvo za socijalnu podršku povodom Mjeseca borbe protiv ovisnosti organizira panel raspravu pod nazivom Moderne tehnologije – Izazovi za mlade, koja će se održati 15.11.2019. godine s početkom u 11:00 sati na Tribinama Grada Zagreba, Kaptol 27.

Cilj panel rasprave je ukazati na koristi i rizike korištenja modernih tehnologija u našem društvu te na povećanje znanja stručnjaka o prevenciji ovisnosti u društvu.

Okrugli stol održava se u okviru projekta: Hvala, ne! Ovisnosti o alkoholu, drogi, internetu, kocki i klađenju.

Prijave sudionika otvorene su do popunjenja kapaciteta. Događaj će biti bodovan od strane relevantnih stručnih komora. Za sudjelovanje na okruglom stolu nije predviđena kotizacija.