Novosti

16.12.2016 @Zagreb – Izrada lutaka i dramski nastupi

LutkaLutka

Projektom pod nazivom  Umjetnošću  do jednakih mogućnosti čiji je nositelj Društvo za socijalnu podršku u partnerstvu s Centrom mladih Ribnjak, okupili smo korisnike organiziranog stanovanja u zajednici u Jelkovcu kako bismo im poboljšali  kvalitetu življenja i dali im priliku da razviju svoje kreativne, komunikacijske, samo prezentacijske  i dramske potencijale.


Radionice se održavaju u Knjižnici Jelkovec koja je svesrdno poduprla naše druženje omogućivši nam susrete u klimatiziranom i osobama s invaliditetom prilagođenom prostoru u središtu naselja. Voditeljica radionice je poznata umjetnica Kruna Tarle. Naši korisnici uživali su u kreativnim sadržajima izrade lutaka te dramskim nastupima.

Sve smo to popratili fotografijama koje možete pogledati u našoj Galeriji.