Virtualni okrugli stol | Smjernice prevencije i tretmana zlouporabe sredstava ovisnosti

03/12/2021 | 394 | | | | |

Event Details

Društvo za socijalnu podršku u okviru projekta Hvala, ne! Ovisnosti o alkoholu, drogi, internetu, kocki i klađenju organizira okrugli stol na području Krapinsko – zagorske županije pod nazivom Smjernice prevencije i tretman zlouporabe sredstava ovisnosti putem virtualne platforme Jitsi Meet.

Cilj održavanja okruglog stola je osvijestiti rizike korištenja sredstava ovisnosti kao i primjenu tretmanskih oblika pri zlouporabi opojnih sredstava te ukazati na potrebu usavršavanja stručnjaka na područjima prevencije ovisnosti.

Sudionici okruglog stola bit će predstavnici relevantnih institucija koji se bave suzbijanjem ovisnosti kao i predstavnici nevladinih organizacija, institucija koje skrbe i pružaju profesionalne usluge socijalnog rada u zajednici za odrasle osobe, djecu i mlade.

Događaj će biti bodovan od strane relevantnih stručnih komora. Za sudjelovanje na ovom događanju nije predviđena kotizacija.

Prijave su zatvorene radi popunjenja kapaciteta!

Prijave sudionika otvorene su do popunjenja kapaciteta. Osobe koje se prijave za sudjelovanje na okruglom stolu dobit će email koji će sadržavati povratnu informaciju je li im odobreno sudjelovanje te upute za priključivanje virtualnom okruglom stolu.

© 2009 – 2022. Društvo za socijalnu podršku. Sva prava pridržana.