Okrugli stol | Socijalni rad i mentalno zdravlje

10/03/2020 | 796 | | | | |

Event Details

Društvo za socijalnu podršku već tradicionalno obilježava Svjetski dan socijalnog rada, ove godine pod geslom Socijalni rad i mentalno zdravlje.

Okrugli stol pod nazivom Socijalni rad i mentalno zdravlje organizira se u suradnji i partnerstvu s relevantnim institucijama u zajednici u kojima se pružaju usluge socijalnog rada te u okviru kojih socijalni radnici djeluju kao profesionalci. Ovogodišnji okrugli stol organiziramo u suradnji sa Centrom za socijalnu skrb Zagreb, Podružnica Susedgrad i našim domaćinom Klinikom za psihijatriju Vrapče. Glavni cilj okruglog stola je naglasiti važnost i ulogu mentalnog zdravlja kod pomažućih profesija te osnažiti kompetencije stručnjaka u području mentalnog zdravlja.

Sudionici okruglog stola, uz već navedene predstavnike, bit će i predstavnici nevladinih organizacija, institucija koje skrbe i pružaju profesionalne usluge socijalnog rada u zajednici za odrasle osobe, djecu i mlade.

Drage kolegice i kolege,

uvažavajući epidemiološku situaciju i upute Stožera civilne zaštite Hrvatske, koje uključuju preporuku zabrane javnih okupljanja u zatvorenom prostoru, naša je odgovornost poduzeti sve nužne mjere opreza i sigurnosti.

Zbog navedenog, otkazujemo najavljeni okrugli stol Socijalni rad i mentalno zdravlje koji se trebao održati 17. ožujka u Klinici za psihijatriju Vrapče.

O novom datumu održavanja okruglog stola kao i svim dodatnim informacijama bit ćete pravovremeno obaviješteni.

© 2009 – 2020. Društvo za socijalnu podršku. Sva prava pridržana.