Okrugli stol | Promicanje važnosti profesionalnih međuljudskih odnosa

12/03/2019 | 368 | |

Event Details

Društvo za socijalnu podršku već tradicionalno obilježava Svjetski dan socijalnog rada, ove godine pod geslom Promicanje važnosti međuljudskih odnosa.

Okrugli stol pod nazivom Promicanje važnosti profesionalnih međuljudskih odnosa organizira se u suradnji i partnerstvu s relevantnim institucijama u zajednici u kojima se pružaju usluge socijalnog rada te u okviru kojih socijalni radnici djeluju kao profesionalci. Ovogodišnji okrugli stol organiziramo u suradnji sa Centrom za socijalnu skrb Zagreb, Podružnica Susedgrad i našim domaćinom Klinikom za psihijatriju Vrapče. Glavni cilj je okupiti sve relevantne dionike u zajednici i time promicati važnost profesionalnih međuljudskih odnosa. Sudionici okruglog stola uz već navedene predstavnike bit će i predstavnici nevladinih organizacija, institucija koje skrbe i pružaju profesionalne usluge socijalnog rada u Centru za odgoj i obrazovanje Slava Raškaj, Ministarstvu pravosuđa Sektoru za probaciju, Domovima za starije osobe i Obiteljskom centru.