IV. Škola modernih tehnologija

30/05/2019 | 846 | |

Event Details

Društvo za socijalnu podršku organizira IV. Školu modernih tehnologija za stručnjake koji rade s mladim osobama, uključujući pomažuće, zdravstvene i odgojno-obrazovne profesije dana 04-06.09.2019. godine u Zagrebu, Ilica 83.

Cilj IV. Škole modernih tehnologija je unaprijediti osobne i stručne kompetencije stručnjaka u sustavu socijalne skrbi, zdravstvenom i odgojno obrazovnom sustavu za korištenje modernih tehnologija u svrhu razvijanja novih pristupa u radu.

Molimo Vas da se prije registracije informirate o sadržaju programa, rokovima prijave i kotizaciji u Programu. Broj sudionika je ograničen. Nakon što pošaljete svoju prijavu putem dolje navedenog obrasca poslat ćemo vam potvrdu sudjelovanja s uputama o plaćanju kotizacije.

Molimo obratiti pažnju na tražene informacije.
Molimo koristiti velika i mala slova po pravopisu.
Bez ispravne EMAIL ADRESE nećete dobiti povratnu poruku kao niti potvrdu registracije. Molimo provjerite prije slanja.

Ime i prezime

Vaše zanimanje je [odaberite]

Naziv institucije iz koje dolazite

Vaša funkcija u instituciji

OIB institucije

Adresa institucije [Ulica broj]

Grad institucije [Pošta Grad]

Vaša institucija je [odaberite]

HKSR/HPK broj [nnnn, ukoliko ga nemate upišite ----]

Broj mobitela / telefona [(x)xx xxx-xxx(x)]

Vaš e-mail

PRIVOLA [SUGLASNOST]

Prijavom dajem izričitu privolu [suglasnost] Društvu za socijalnu podršku da može prikupljati i obraditi osobne podatke koje dostavljam ovom prijavom (ime i prezime, zanimanje, informacije o Instituciji, članski broj komore, broj telefona, email adresa, fotografije i snimke sa stručnog skupa) u svrhu dostave istih trećim osobama (donatorima i nadležnim strukovnim komorama) radi promocije projekta kao i objave stručnih radova.

Privola se odnosi na sve dostavljene podatke, objavu na WWW stranicama udruge, objavu na društvenim mrežama udruge, objave u stručnim materijalima, dostavu materijala donatorima, informiranje javnosti putem elektroničkih i tiskanih medija u cilju promocije, uspjeha i aktivnosti projekta.

Pročitao sam i prihvačam navedeno:

Sa svim prikupljenim podacima postupat će se sukladno Općoj uredbi za zaštitu osobnih podataka, Zakona o provedbi Zakona o zaštiti osobnih podataka i Zakona o zaštiti osobnih podataka.
Privola se odnosi isključivo na prethodno navedene svrhe obrade za vrijeme trajanja događanja na koji se prijavljujete i najkasnije 10 godina nakon toga te se navedeni osobni podaci u drugu svrhu ne smiju koristiti.

Poznato mi je da imam pravo na uvid u prikupljene osobne podatke, te ukoliko je to moguće na ispravak netočnih podataka i prijenos istih kao i pravo da u bilo kojem trenutku mogu povući svoju privolu za određenu svrhu obrade podnošenjem pisanog zahtjeva na adresu Društva za socijalnu podršku ili putem elektroničke pošte na adresu podrska@drustvo-podrska.hr.

Pročitao sam i prihvačam navedeno:

Vi ste robot?