III. Škola modernih tehnologija

12/10/2018 | 83 | |

Event Details

Društvo za socijalnu podršku organizira III. Školu modernih tehnologija za stručnjake koji rade s mladim osobama, uključujući pomažuće i odgojno-obrazovne profesije dana 19-21.11.2018. godine u Zagrebu, Ilica 83.

Cilj III. Škole modernih tehnologija je  unaprijediti osobne i stručne kompetencije stručnjaka u sustavu socijalne skrbi i odgojno obrazovnom sustavu za korištenje modernih tehnologija u svrhu  razvijanja novih pristupa u radu.

Molimo Vas da se prije registracije informirate o sadržaju programa, rokovima prijave i kotizaciji u Programu. Broj sudionika je ograničen. Nakon što pošaljete svoju prijavu putem dolje navedenog obrasca poslat ćemo vam potvrdu sudjelovanja s uputama o plaćanju kotizacije.