Kreativnošću i osnaživanjem do jednakih mogućnosti

10/09/2023 Objave za medije | 311 | | | | |

Društvo za socijalnu podršku u suradnji s Dislociranom jedinicom organiziranog stanovanja Jelkovec održat će nekoliko radionica s ciljem osnaživanja i jačanja kreativnih kapaciteta korisnika ali i osnaživanjem samih sudionika, osoba s intelektualnim teškoćama kako bi se pospješila njihova socijalna uključenost a s time i kvaliteta njihova življenja.

Radionice će se održati u prostoru Dnevnog centra za korisnike u ulici Ladislava Šabana 12 tijekom listopada, studenog i prosinca u poslijepodnevnim satima.

Održavanje radionica održat će se u sklopu provedbe projekta „Kreativnošću i osnaživanjem do jednakih mogućnosti“ koji je financiran je od strane Grada Zagreba, Gradskog ureda za  socijalnu zaštitu, zdravstvo, branitelje i osobe s invaliditetom.

Projekt se provodi u partnerstvu s Centrom za odgoj i obrazovanje Slava Raškaj.