Partnerstvo na projektu Prevencija ovisnosti

05/01/2017 Programi | 3060 | | | | |

Društvo za socijalnu podršku partner je Zavodu za javno zdravstvo Krapinsko-zagorske županije na projektu Prevencija ovisnosti djece i mladih u Krapinsko-zagorskoj županiji od 2016. godine.

Glavni cilj projekta je senzibilizacija mladih u području prevencije ovisnosti u kontekstu nerizičnog samozaštitnog ponašanja. U okviru istoga provodi se niz projektnih aktivnosti: edukacija edukatora koja je namijenjena razrednicima 6. razreda osnovnih škola iz Krapinsko-zagorske županije, roditeljski sastanci za roditelje učenika šestih i sedmih razreda, edukativni materijali te edukacijske radionice za učenike.
U projekt je uključeno ukupno 20 osnovnih škola na području Krapinsko – zagorske županije, a isti je financiran sredstvima Ministarstva zdravstva i Krapinsko-zagorske županije.

 

© 2009 – 2021. Društvo za socijalnu podršku. Sva prava pridržana.