VIII. Škola modernih tehnologija

13/11/2023 | 647 | | | | |

Event Details

This event finished on 06 December 2023

Društvo za socijalnu podršku organizira VIII Školu modernih tehnologija koja će se održati u periodu od 6-8.12.2023. godine. Škola je namijenjena stručnjacima različitih profila od socijalnih radnika, psihologa, pravnika do zdravstvenih djelatnika.

Cilj VIII Škole modernih tehnologija je poučiti stručnjake kako iskoristiti prednosti koje nude moderne tehnologije kako bi osnaženi novim kompetencijama postizali uspjehe u pružanju usluga u navedenim područjima.

Predavači na VIII Školi modernih tehnologija su eksperti iz visoko-obrazovnih institucija, odvjetništva, socijalne skrbi, nevladinih organizacija koji se bave implementacijom i problematikom korištenja modernih tehnologija u svakodnevnom radu.

Prijave sudionika zatvorene su zbog popunjenja kapaciteta.

Molimo Vas da se prije registracije informirate o sadržaju programa, rokovima prijave i kotizaciji u Programu. Svaki sudionik treba imati osobno računalo za rad. Broj sudionika je ograničen. Nakon što pošaljete svoju prijavu putem dolje navedenog obrasca poslat ćemo vam potvrdu sudjelovanja s uputama o plaćanju kotizacije.