Organizirana izložba – Ovisnosti: hvala, ne!

07/04/2021 | Objave za medije | 525 | | | | |
Organizirana izložba – Ovisnosti: hvala, ne!

Društvo za socijalnu podršku je u suradnji s Knjižnicom Grada Zagreba, točnije Knjižnicom Marina Držića organiziralo izložbu pod nazivom „Ovisnosti: hvala, ne!“. Izložba se sastoji od knjižica, edukativnih materijala, brošura te fotografija kojima se ističe problematika ovisnosti u društvu, ponajviše među djecom i mladima. Poseban naglasak izložbe stavlja se na odgovornost obitelji i roditelja da na vrijeme uoče moguće teškoće i probleme kod svojih bližnjih kako bi im na vrijeme moglu pružiti potrebnu podršku i pomoć u smjeru prevencije ovisnosti. Izložba traje od 07. – 22. travnja 2021. godine te sve zainteresirane pozivamo da je posjete.

© 2009 – 2021. Društvo za socijalnu podršku. Sva prava pridržana.